fbpx
Kafelek do wpisu blogowego "Wiosenne wyzwanie, czyli uporządkuj ze mną szafę na wiosnę - zadanie nr 3", Atelier no.75, no75
Ekologia,  Moda

Wiosenne wyzwanie, czyli uporządkuj ze mną szafę na wiosnę – zadanie nr 3.

I jak Twoja szafa? Zaczyna nabierać kształtu w Twojej głowie?

Jeśli tak – bardzo się cieszę i mam dla Ciebie na ten tydzień kolejne proste zadanie, którym uzupełnisz swoje notatki lub/i swój modboard.

A jeśli trafiłaś tu przez przypadek i nie wiesz o co chodzi – odsyłam Cię do artykułu, w którym opisuję całe nasze wyzwanie i prezentuję zadanie nr 1 – jest on tutaj.

A przy okazji zostawiam link do zadania nr 2 – ono jest tutaj.

A teraz ruszamy z

Zadaniem nr 3.

A w nim zajmiemy się kolorami.
Wiesz już, jakie ubrania lubisz nosić najbardziej, masz wyszukane konkretne z nimi stylizacje – takie, które chwytają Cię za serce i które chętnie sama byś na sobie widziała.
Określiłaś zatem, niejako przypadkowo, choć może i całkiem świadomie, tego nie wiem, kolory, które Ci się podobają.
Warto zatem zastanowić się pod kontem późniejszego dobierania chociażby dodatków, jakie inne kolory pasują do tych wybranych przez Ciebie.

Dlatego też podrzucam Ci dziś kolejne, darmowe narzędzie, które możesz do tego wykorzystać. Jest to strona https://color.adobe.com/pl/explore

To narzędzie, w którym możesz godzinami bawić się kolorami, sprawdzać, próbować, eksperymentować czy też inspirować się.
Narzędzie to możesz też wykorzystywać w innych dziedzinach swojego życia – przy urządzaniu mieszkania, przy dobieraniu kolorystyki dla swojego biznesu i w czym tylko potrzebujesz.

A zatem zostawiam Cię dziś z kolorami. Uzupełnij swoje notatki i do przyszłego tygodnia, w którym czekać Cię będzie kolejne, już nieco trudniejsze działanie.

Ściskam – Ania.

Dodaj komentarz