fbpx
dłonie w geście współpracy, Atelier no.75, no75

Współpraca

Jeśli chcesz współpracować z Atelier no.75 mam dla Ciebie kilka propozycji:

Dropshipping

JEŚLI CHCESZ WPROWADZIĆ MOJE PRODUKTY DO SWOJEGO SKLEPU

  1. Jeśli znajdziesz takie przedmioty, na które chcesz się zdecydować wtedy podpisujemy umowę dropshippingową a jak odbywa się nasza współpraca już wyjaśniam:
  2. Wystawiasz u siebie na stronie produkty, na które podpisaliśmy bądź podpisałyśmy umowę z ceną taką samą jaka widnieje u mnie. Ja wysyłam Ci wszystkie materiały potrzebne do ich wystawienia (zdjęcia, wstępne opisy itd.).
  3. Kiedy na Twojej stronie nastąpi sprzedaż i wpłata informujesz mnie o tym i całą resztę zostawiasz już mnie. Przesyłasz mi oczywiście zapłatę za sprzedany produkt pomniejszoną o 20% jego ceny. To jest moja zapłata dla Ciebie za Twoje pośrednictwo. Za tę sprzedaż mogę oczywiście wystawić dla Ciebie fakturę.
  4. Ja realizuję już całe zamówienie łącznie z wysyłką, przy czym zastrzegam sobie prawo do obrendowania towaru moimi metkami czy wizytówkami.
  5. I to tyle 🙂 Jeśli chcesz nawiązać współpracę lub o coś dopytać pisz na adres annamarczewskaart@gmail.com

Współpraca hurtowa

Jeśli zdecydujesz się zamówić w hurcie moje produkty napisz do mnie na adres annamarczewskaart@gmail.com abym mogła przyszykować Ci ofertę hurtową. Liczę ją od ilości minimum 10 sztuk danego przedmiotu.

Nie jestem płatnikiem VAT, więc faktury przeze mnie wystawiane są z niego zwolnione.

Jeśli oferta hurtowa Cię zadowoli wystawię dla Ciebie zamówienie specjalne i po opłaceniu będę je realizować. Pamiętaj jednak, iż wytwarzam moje produkty ręcznie i im większa będzie ich zamówiona ilość, tym dłuższy czas oczekiwania.

Dodaj komentarz